helistama
  • Peterburi tee 46, Tallinn
  • E-R 9.00-20.00
  • Peterburi tee 46, Tallinn
  • E-R 9.00-20.00
topbg

Armastuse ja soojuse maagia: üks maagiline samm pereõnne poole.

Üks klient rääkis mulle hiljuti väga liigutava loo. Tema lapsed käivad pühapäevakoolis. Selles õppeasutuses julgustatakse lapsi väsinud vanemate eest hoolitsema. Neile öeldakse: "Kui näete, et isa ja ema lahkusid töölt väsinuna, tulge üles ja kallistage neid.
Paku abi: riputa asjad riidepuu külge, vii kööki toidukaubad või paku teed. "Jumal, kui suurepärane idee," mõtlesin ma. Meiehetkeks ette kujutada, milline õhkkond valitseks peredes, kui iga pereliige hakkaks seda nõu kasutama.

Pidage meeles viimast korda, kui teie – vanemad – lastega kohtusite avameelse naeratusega, tavapäraste fraaside asemel: "tulge ruttu, teil on vaja kodutööd teha või trenni joosta." Aga pai ja tähelepanu meeldivad kõigile! Veelgi enam, soe ja lahke suhtlemine, mis põhineb hoolimisel ja austusel üksteise vastu, on harmooniliste ja usalduslike suhete alus. Sellises suhtes on lapsed väga õnnelikud. Nad on rõõmsameelsed, kuulekamad, neile meeldib õppida ja maailma avastada.

Me elame maailmas, kus mõned sündmused asenduvad paljude teistega. Mõnikord ei ole meil piisavalt aega, et midagi südamest nautida. Kuid me saame muuta oma maailma ja perekondi veelgi paremaks. Saame iga päev üksteisele kinkida sooja hetki, milles igaüks saab tunda oma tähtsust ja omapära. Sa mäletad ja tead, et kiitus ja hoolitsus teevad meid õnnelikumaks. Nad täidavad meie elu armastuse ja sooviga head edasi kanda, seda jagada.

Õpime üksteist märkama, lahustuma üksteise kõrval armastuse, hoolimise ja soojuse minutites. Ja siis on maailm parem paik!

Sulle võib ka meeldida

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga