helistama
  • Peterburi tee 46, Tallinn
  • E-R 9.00-20.00
  • Peterburi tee 46, Tallinn
  • E-R 9.00-20.00
topbg

Enese kuritarvitamine

Olen endavastase vägivalla vastu. Olen hirmu, laiskuse ja vastupanu ületamiseks. Õnne vastu, kui selleks on vaja kannatada ja ennast murda. Enese kuritarvitamine on hirmutav. Sa ei pea olema kannatlik, et paremaks saada. Sa ei pea praegu kannatama, et hiljem saada seda, mida tahad. Iga päev tuleb ennast ületada, ennast kiita, edasi liikuda. Isegi kui kukud, halasta enda peale ja liigu edasi. Kui sa olid enne sügist õnnelik. Olen kindel, et see oli seda väärt. Olete saanud kogemusi ja liigute edasi. Astu samm, küll tuleb tee!

Elu on liiga lühike, et kannatada, end tagasi hoida ja suhelda inimestega, kes panevad sind seejärel halvasti tundma. Sa pead olema iga päev õnnelik. Luba endal nautida, kuula ennast ja siis võidad ennast. Sinu intuitsioonist saab sinu teejuht õnnemaailmas. Ja kui keegi pärast kukkumist ütleb sulle: "Ma ju ütlesin, et see on nii!". Viige see nõustaja minema! Kui olite enda vastu aus ja oma otsusega rahul, olete juba võitja. Minu jaoks isiklikult on iseenda vastu aus olemine elus juhtnöör. Õnneliku elu teejuht. Milles saab olema kõike: tõusud ja mõõnad, sõbrad ja vaenlased, armastus ja vihkamine. Niipea, kui loobute mugava tüdruku rollist, garanteerite endale vabaduse. Meile öeldi lapsepõlves: ärge pistke pead välja, sellest piisab, olge rahul sellega, mis teil on. Need laused on kohutavad! Nad blokeerivad energiat, suruvad alla elu ja igasuguse alguse. Oluline on mõista, et me ei saa kõigile meeldida. See on okei, kui tunnete end kellegi teise jaoks ebamugavalt, kuid olete õnnelik enda jaoks. Kuulete oma tundeid ja soove. Raskustest üle saades, enda kallal töötades saad tõelise olemise.

Mulle meeldib see fraas ja toon seda sageli näiteks: "pärast vihma tuleb päike!". See on tõsi. Ja kui sajab, on valida: kas karjuda halva ilma pärast või võtta vihmavari ja tantsida vihma käes. Tantsides mõista, et iga uue sammuga ületad ennast, kasvad ja lubad endale õnne.

Olen obsessiivsete hoiakute ja mittetoimivate positiivsete ettepanekute vastu. Alati tuleb ette probleeme ja raskusi, see on elu ilu ja võimalus saada targemaks ja kogenumaks. Olen teadliku töö enda kallal, milles ilmneb tegevuste valik. Ja kui sul on valida, oled sa oma elu peremees. Ja sina valid, kuidas see on: õnnelik ja kuskil ebamugav teiste jaoks või õnnetu sinu jaoks ja mugav teistele. Minu jaoks on valik selge. Ja sinu jaoks?

Sulle võib ka meeldida

Naine olla
Igas naises elab jumalanna: leebe, rõõmsameelne, kirglik, häbelik, armastav, särav… Ülesanne…
Loe rohkem

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga